List of festivals Weezer has played: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 10: Line 10:
| |[[April 31]], [[2005]]
| |[[April 31]], [[2005]]
| |Indio, California
| |Indio, California
|-
| |Bizarre Festival
| |[[August 17]], [[1996]]
| |Cologne, Germany
|-
| |Fuji Rock
| |[[July 27]], [[1997]]
| |Japan
|-
|-
| |"[[Weezer Festival]]"
| |"[[Weezer Festival]]"
Line 18: Line 26:
| |[[September 24]], [[2005]]
| |[[September 24]], [[2005]]
| |Brazil
| |Brazil
|-
| |Hultsfred Festival
| |[[June 16]], [[2001]]
| |Sweden
|-
|-
| |[[Vans Warped Tour]]
| |[[Vans Warped Tour]]
Line 30: Line 42:
| |[[August 24]], [[2002]]
| |[[August 24]], [[2002]]
| |United Kingdom
| |United Kingdom
|-
| |Rock Am Ring
| |[[June 3]], [[2005]]
| |Nuremburg, Germany
|-
| |Rock Im Park
| |[[June 4]], [[2005]]
| |Germany
|-
|-
| |Summersonic Festival  
| |Summersonic Festival  
Anonymous user