Jump to content

List of festivals Weezer has played: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 38: Line 38:
| |[[August 25]], [[2002]]
| |[[August 25]], [[2002]]
| |United Kingdom
| |United Kingdom
|-
| |Pointfest
| |[[May 20]], [[2001]]
| |St. Louis, MO
|-
|-
| |Reading Festival
| |Reading Festival
Anonymous user