TheFusilliJerry
Joined 16 February 2009
→Weezer album rankings
| Line 26: | Line 26: | ||
{| | {| | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| 1. || [[Image:Weezer-blue-album.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Blue Album)|Blue]]'' | |||
| 1. || [[Image:Weezer_Pinkerton.jpg|45px]] || ''[[Pinkerton]]'' | |||
|-valign="top" | |||
| 2. || [[Image:Weezer-blue-album.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Blue Album)|Blue]]'' | |||
|-valign="top" | |||
| 3. || [[Image:Weezer_The_Red_Album.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Red Album)|Red]]'' | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| | | 4. || [[Image:Weezer_Green.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Green Album)|Green]]'' | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| | |||
| 5. || [[Image:Weezer_Make_Believe.jpg|45px]] || ''[[Make Believe]]'' | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| | |||
| 6. || [[Image:Weezer_Maladroit.jpg|45px]] || ''[[Maladroit]]'' | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| | |||
| 7. || [[Image:Weezer_Raditude.jpg|45px]] || ''[[Raditude]]'' | |||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
|} | |} | ||