GetMeSome14

Joined 21 November 2009
no edit summary
No edit summary
Line 36: Line 36:
| 2. || [[Image:Weezer-blue-album.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Blue Album)]]''
| 2. || [[Image:Weezer-blue-album.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Blue Album)]]''
|-valign="top"
|-valign="top"
| 3. || [[Image:Weezer_Maladroit.jpg|45px]] || ''[[Maladroit]]''
| 3. || [[Image:Weezer_Hurley_LP_fullres.jpg|45px]] || ''[[Hurley]]''
|-valign="top"
|-valign="top"
| 4. || [[Image:Weezer_The_Red_Album.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Red Album)]]''
| 4. || [[Image:Weezer_Maladroit.jpg|45px]] || ''[[Maladroit]]''
|-valign="top"
|-valign="top"
| 5. || [[Image:Weezer_Green.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Green Album)]]''
| 5. || [[Image:Weezer_The_Red_Album.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Red Album)]]''
|-valign="top"
|-valign="top"
| 6. || [[Image:Weezer-raditude-cover.jpg|45px]] || ''[[Raditude]]''
| 6. || [[Image:Weezer_Green.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Green Album)]]''
|-valign="top"
|-valign="top"
| 7. || [[Image:Weezer Make Believe.jpg|45px]] || ''[[Make Believe]]''
| 7. || [[Image:Weezer-raditude-cover.jpg|45px]] || ''[[Raditude]]''
|-valign="top"
| 8. || [[Image:Weezer Make Believe.jpg|45px]] || ''[[Make Believe]]''
|}
|}
108

edits