Weezerpedia:Aboutme/All: Difference between revisions
→Made by users
On teh rode (talk | contribs) No edit summary |
|||
| Line 69: | Line 69: | ||
|<nowiki>{{Aboutme:Custom|FFFFFF|000000|Aboutme_-_book.JPG|000000|My favorite book is <b>???</b>|FFFFFF}}</nowiki> | |<nowiki>{{Aboutme:Custom|FFFFFF|000000|Aboutme_-_book.JPG|000000|My favorite book is <b>???</b>|FFFFFF}}</nowiki> | ||
|[[User:on teh rode|on teh rode]] | |[[User:on teh rode|on teh rode]] | ||
|- | |||
|{{Aboutme:Custom|000000|ffbdbd|Aboutme - Collector.jpg|ffbdbd|'''I'm a collector.'''|000000}} | |||
|<nowiki>{{Aboutme:Custom|000000|ffbdbd|Aboutme - Collector.jpg|ffbdbd|'''I'm a collector.'''|000000}}</nowiki> | |||
|[[User:Ohjonas (admin)|Ohjonas (admin)]] | |||
|} | |} | ||