Archive:Weezerpedia:Numbers: Difference between revisions

no edit summary
m (Protected "Weezerpedia:Numbers" [edit=sysop:move=sysop])
No edit summary
Line 9: Line 9:
|bgcolor="#8DA7D6"|'''Note'''
|bgcolor="#8DA7D6"|'''Note'''
|-
|-
|{{Template:Aboutme:Numbers:Soupandballoons_(admin)}}
|{{Aboutme:Numbers:Soupandballoons_(admin)}}
|[[User:Soupandballoons (admin)|Soupandballoons (admin)]]
|[[User:Soupandballoons (admin)|Soupandballoons (admin)]]
|<small></small>
|<small></small>
|-
|-
|{{Template:Aboutme:Numbers:Ohjonas_(admin)}}
|{{Aboutme:Numbers:Ohjonas_(admin)}}
|[[User:Ohjonas (admin)|Ohjonas (admin)]]
|[[User:Ohjonas (admin)|Ohjonas (admin)]]
|<small></small>
|-
|{{Aboutme:Numbers:Bear}}
|[[User:Bear|Bear]]
|<small></small>
|<small></small>
|}
|}
4,330

edits