List of cover songs: Difference between revisions

→‎L: Lithium
(asterisks)
(→‎L: Lithium)
Line 544: Line 544:
| | 2:45
| | 2:45
| | [[Weezer]]
| | [[Weezer]]
|-
| | [[Weezer]]
| | [[Lithium]]
| | [[Nirvana]]
| | [[Kurt Cobain]]
| | [[2019]]
| |
| |
| |
|-
|-
| | [[Rivers Cuomo]]
| | [[Rivers Cuomo]]