19,460
edits
(Added rest of Q36 songs) |
(→C: colossal) |
||
| Line 186: | Line 186: | ||
| | 3:30 (single)<br>3:25 (SAT) | | | 3:30 (single)<br>3:25 (SAT) | ||
| | [[Matt Sharp]] | | | [[Matt Sharp]] | ||
|- | |||
| | [[Colossal]] | |||
| bgcolor="ffaaaa"|no | |||
| | [[Matt Sharp]], [[Rivers Cuomo]] | |||
| | [[December 17]], [[2003]] | |||
| | | |||
| | | |||
| | | |||
|- | |- | ||
| | [[Conspiracy]] | | | [[Conspiracy]] | ||