19,460
edits
(→C: colossal) |
(only she can hold my hand) |
||
| Line 924: | Line 924: | ||
| | 4:12 | | | 4:12 | ||
| | [[Matt Sharp]] | | | [[Matt Sharp]] | ||
|- | |||
| | [[Only She Can Hold My Hand]] | |||
| bgcolor="ffaaaa"|no | |||
| | [[Rivers Cuomo]], [[Matt Sharp]], [[Patrick Wilson]] | |||
| | [[1992]] | |||
| | 2-track demo | |||
| | | |||
| | | |||
|- | |- | ||
| | [[Overlee]] | | | [[Overlee]] | ||