Archive:Tablature: Difference between revisions
m
no edit summary
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 53: | Line 53: | ||
! style="background: #7ad;" width=10%|Tuning | ! style="background: #7ad;" width=10%|Tuning | ||
! style="background: #7ad;" width=15%|Tab Creator | ! style="background: #7ad;" width=15%|Tab Creator | ||
|- | |||
| |[[Tablature:Hero (Chords)|Hero]] | |||
| |[[Weezer]] | |||
| |[[Van Weezer]] | |||
| |Chords | |||
| |Standard | |||
| |[[User:stgrunu|grunu]] | |||
|- | |- | ||