Main Page: Difference between revisions

No change in size ,  25 May 2021
featured order
mNo edit summary
(featured order)
Line 42: Line 42:
!  
!  


|-
|style="color:#000;"| <div id="mp-dyk">{{Weezerpedia:Featured video}}</div>
|-
|-
|style="color:#000;"| <div id="mp-tfa">{{Weezerpedia:Featured article}}</div>
|style="color:#000;"| <div id="mp-tfa">{{Weezerpedia:Featured article}}</div>
|-
|style="color:#000;"| <div id="mp-dyk">{{Weezerpedia:Featured video}}</div>
|-
|-
|style="color:#000;"| <div id="mp-dyk">{{Weezerpedia:Featured song}}</div>
|style="color:#000;"| <div id="mp-dyk">{{Weezerpedia:Featured song}}</div>