Home
Random
Log in
Settings
About Weezerpedia
Disclaimers
Search
Archive:Tablature: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Archive:Tablature
(view source)
Revision as of 05:30, 29 September 2022
87 bytes added
,
29 September 2022
→W
:
new tab
Revision as of 02:13, 27 September 2022
(
view source
)
Deckra
(
talk
|
contribs
)
(
→W
:
can't dance
)
← Older edit
Revision as of 05:30, 29 September 2022
(
view source
)
Deckra
(
talk
|
contribs
)
(
→W
:
new tab
)
Newer edit →
Line 225:
Line 225:
| |--
| |--
| |[[Tablature:Hero]]
| |[[Tablature:Hero]]
|-
| |[[Weezer]]
| |"[[Modern Dukes]]"
| |X
| |--
| |--
| |[[Tablature:Modern Dukes]]
|-
|-
Deckra
Bureaucrats
,
Administrators
7,424
edits