Jump to content

List of cover songs: Difference between revisions

m
m (→‎I: 99)
Line 726: Line 726:
! style="background: #7ad;" width=5%|Time
! style="background: #7ad;" width=5%|Time
! style="background: #7ad;" width=8%|Producer
! style="background: #7ad;" width=8%|Producer
|-
| | [[Weezer]]
| | [[Magnum P.I. Theme]]
| | Mike Post & Pete Carpenter
| | Mike Post, Pete Carpenter
| | [[Weezer concert: 04/08/1995|Los Angeles, 1995]]
| |
| |
| | [[Weezer]]
|-
|-
| | [[Weezer]]
| | [[Weezer]]
7,495

edits