27,857
edits
| Line 522: | Line 522: | ||
|align="center"|Live, Fatima Mansions | |align="center"|Live, Fatima Mansions | ||
|- | |- | ||
|- bgcolor="#CCCCC1" | |||
|align="center"|[[November 4]], [[1994]] | |align="center"|[[November 4]], [[1994]] | ||
|align="center"|Seattle, WA | |align="center"|Seattle, WA | ||