Jump to content

List of Special Goodness concerts: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 10: Line 10:
|-
|-
| style="text-align:center;" | 07/08/1999
| style="text-align:center;" | 07/08/1999
| | Unknown venue
| | Tommy John's
| | Salem, OR
| | Salem, OR
|-
| style="text-align:center;" | 07/22/1999
| | Sit-N-Spin
| | Seattle, WA
|-
|-
| style="text-align:center;" | 07/23/1999
| style="text-align:center;" | 07/23/1999
| | The Old Firehouse
| | The Old Firehouse
| | Renmond, WA
| | Renmond, WA
|-
| style="text-align:center;" | 07/24/1999
| | The Purple Onion
| | Vancouver, BC, Canada
|-
| style="text-align:center;" | 08/03/1999
| | Crocodile Cafe
| | Seattle, WA
|-
|}
|}