List of Special Goodness concerts: Difference between revisions
Finished 2000.
(Saving progress) |
(Finished 2000.) |
||
| Line 199: | Line 199: | ||
| | Kilby Court | | | Kilby Court | ||
| | Salt Lake City, UT | | | Salt Lake City, UT | ||
|- | |||
| style="text-align:center;" | 03/24/2000 | |||
| | Neurolux | |||
| | Boise, ID | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | 03/25/2000 | |||
| | Graceland | |||
| | Seattle, WA | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | 05/18/2000 | |||
| | Opium Den | |||
| | Los Angeles, CA | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | 06/03/2000 | |||
| | Opium Den | |||
| | Los Angeles, CA | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | 06/04/2000 | |||
| | The Viper Room | |||
| | Los Angeles, CA | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | 06/11/2000 | |||
| | Dragonfly | |||
| | Los Angeles, CA | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | 06/12/2000 | |||
| | Spaceland | |||
| | Los Angeles, CA | |||
|- | |||
| style="text-align:center;" | 12/20/2000 | |||
| | The Viper Room | |||
| | Los Angeles, CA | |||
|} | |} | ||