Jump to content

User:GetMeSome14: Difference between revisions

No edit summary
Line 34: Line 34:
| 1. || [[Image:Weezer_Pinkerton.jpg|45px]] || ''[[Pinkerton]]''
| 1. || [[Image:Weezer_Pinkerton.jpg|45px]] || ''[[Pinkerton]]''
|-valign="top"
|-valign="top"
| 2. || [[Image:Weezer_The_Red_Album‎.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Red Album)]]''
| 2. || [[Image:Weezer-blue-album.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Blue Album)]]''
|-valign="top"
|-valign="top"
| 3. || [[Image:Weezer-raditude-cover.jpg|45px]] || ''[[Raditude]]''
| 3. || [[Image:Weezer_Green.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Green Album)]]''
|-valign="top"
| 4. || [[Image:Weezer_The_Red_Album.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Red Album)]]''
|-valign="top"
| 5. || [[Image:Weezer-raditude-cover.jpg|45px]] || ''[[Raditude]]''
|}
|}
108

edits