GetMeSome14
Joined 21 November 2009
→Weezer album rankings so far
GetMeSome14 (talk | contribs) |
GetMeSome14 (talk | contribs) |
||
| Line 40: | Line 40: | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| 5. || [[Image:Weezer_Green.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Green Album)]]'' | | 5. || [[Image:Weezer_Green.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Green Album)]]'' | ||
|-valign="top" | |||
| 6. || [[Image:Weezer Make Believe.jpg|45px]] || ''[[Make Believe]]'' | |||
|} | |} | ||