User:GetMeSome14: Difference between revisions
no edit summary
GetMeSome14 (talk | contribs) |
GetMeSome14 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 36: | Line 36: | ||
| 2. || [[Image:Weezer-blue-album.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Blue Album)]]'' | | 2. || [[Image:Weezer-blue-album.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Blue Album)]]'' | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| 3. || [[Image: | | 3. || [[Image:Weezer_Hurley_LP_fullres.jpg|45px]] || ''[[Hurley]]'' | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| 4. || [[Image: | | 4. || [[Image:Weezer_Maladroit.jpg|45px]] || ''[[Maladroit]]'' | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| 5. || [[Image: | | 5. || [[Image:Weezer_The_Red_Album.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Red Album)]]'' | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| 6. || [[Image: | | 6. || [[Image:Weezer_Green.jpg|45px]] || ''[[Weezer (The Green Album)]]'' | ||
|-valign="top" | |-valign="top" | ||
| 7. || [[Image:Weezer Make Believe.jpg|45px]] || ''[[Make Believe]]'' | | 7. || [[Image:Weezer-raditude-cover.jpg|45px]] || ''[[Raditude]]'' | ||
|-valign="top" | |||
| 8. || [[Image:Weezer Make Believe.jpg|45px]] || ''[[Make Believe]]'' | |||
|} | |} | ||