27,857
edits
| Line 162: | Line 162: | ||
|align="center"|- | |align="center"|- | ||
|- | |- | ||
|- bgcolor="#CCCCC1" | |||
|align="center"|[[July 2]], [[1994]] | |align="center"|[[July 2]], [[1994]] | ||
|align="center"|Santa Barbara, CA | |align="center"|Santa Barbara, CA | ||
| Line 167: | Line 168: | ||
|align="center"|- | |align="center"|- | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[July 6]], [[1994]] | |align="center"|[[July 6]], [[1994]] | ||
|align="center"|Los Angeles, CA | |align="center"|Los Angeles, CA | ||