27,756
edits
JordanBlake (talk | contribs) (→I–J) |
mNo edit summary |
||
| Line 83: | Line 83: | ||
| | EWACTFAA | | | EWACTFAA | ||
| | [[Everyone Wants a Chance to Feel All Alone]] | | | [[Everyone Wants a Chance to Feel All Alone]] | ||
|- | |||
| | EWBAITE | |||
| | [[Everything Will Be Alright in the End]] | |||
|} | |} | ||
| Line 197: | Line 200: | ||
! style="background: #7ad;" |Abbreviation | ! style="background: #7ad;" |Abbreviation | ||
! style="background: #7ad;" |Meaning | ! style="background: #7ad;" |Meaning | ||
|- | |- | ||
| | PP | | | PP | ||