Weezerpedia:Aboutme/All: Difference between revisions
→Made by users
| Line 61: | Line 61: | ||
|<nowiki>{{Aboutme:Custom|FFFFFF|000000|Aboutme - KarlsCorner1.JPG|000000|I Check Karl's Corner Every Single Damn Day|FFFFFF}}</nowiki> | |<nowiki>{{Aboutme:Custom|FFFFFF|000000|Aboutme - KarlsCorner1.JPG|000000|I Check Karl's Corner Every Single Damn Day|FFFFFF}}</nowiki> | ||
|[[User:MyNameIsJason|MyNameIsJason]] | |[[User:MyNameIsJason|MyNameIsJason]] | ||
|- | |||
|{{Aboutme:Custom|99FF66|99FF66|Aboutme-Music-note.gif|ffdff0|<b>My other favorite artists include:</b>|000000}} | |||
|<nowiki>{{Aboutme:Custom|99FF66|99FF66|Aboutme-Music-note.gif|ffdff0|<b>My other favorite artists include:</b>|000000}}</nowiki> | |||
|[[User:bear|bear]] | |||
|} | |} | ||
|{{Aboutme:Custom|99FF66|99FF66|Aboutme-Music-note.gif|ffdff0|<b>My other favorite artists include:</b>|000000}} | |{{Aboutme:Custom|99FF66|99FF66|Aboutme-Music-note.gif|ffdff0|<b>My other favorite artists include:</b>|000000}} | ||