Weezerpedia:Aboutme/All: Difference between revisions
→Made by users
| Line 73: | Line 73: | ||
|<nowiki>{{Aboutme:Custom|000000|ffbdbd|Aboutme - Collector.jpg|ffbdbd|'''I'm a collector.'''|000000}}</nowiki> | |<nowiki>{{Aboutme:Custom|000000|ffbdbd|Aboutme - Collector.jpg|ffbdbd|'''I'm a collector.'''|000000}}</nowiki> | ||
|[[User:Ohjonas (admin)|Ohjonas (admin)]] | |[[User:Ohjonas (admin)|Ohjonas (admin)]] | ||
|- | |||
|{{Aboutme:Custom|000000|000000|Aboutme-box-Lewisdigges.JPG|000000|I Was Harassed By Lewis Digges|FF0000}} | |||
|<nowiki>{{Aboutme:Custom|000000|000000|Aboutme-box-Lewisdigges.JPG|000000|I Was Harassed By Lewis Digges|FF0000}}</nowiki> | |||
|[[User:Weezerfreak942|Weezerfreak942]] | |||
|} | |} | ||