18,974
edits
No edit summary |
(→T: Added Turn It Up Again, Trooper credits) |
||
| Line 619: | Line 619: | ||
| | [[The Trooper]] | | | [[The Trooper]] | ||
| | [[Iron Maiden]] | | | [[Iron Maiden]] | ||
| | | | | Steve Harris | ||
| | [[Pinkerton Tour]], 1996 | | | [[Pinkerton Tour]], 1996 | ||
| | unreleased | | | unreleased | ||
| | | | | | ||
| | [[ | | | [[Weezer]] | ||
|- | |||
| | [[Turn It Up Again]] | |||
| | [[Genesis]] | |||
| | Tony Banks, Phil Collins, Mike Rutherford | |||
| | [[October 24]], [[2009]] | |||
| | [[Weezer concert: 10/24/2009 - Los Angeles, CA|Live in Los Angeles, California]] | |||
| | | |||
| | [[Weezer]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||