18,974
edits
(→T: Added Turn It Up Again, Trooper credits) |
(→S: afe and Sound) |
||
| Line 523: | Line 523: | ||
! style="background: #7ad;" |Time | ! style="background: #7ad;" |Time | ||
! style="background: #7ad;" |Producer | ! style="background: #7ad;" |Producer | ||
|- | |||
| | [[Safe and Sound]] | |||
| | [[Capital Cities]] | |||
| | Ryan Merchant Sebu Simonian | |||
| | September 2013, [[2013 Tour]] | |||
| | unreleased | |||
| | | |||
| | [[Weezer]] | |||
|- | |- | ||
| | [[Should I Stay Or Should I Go?]] | | | [[Should I Stay Or Should I Go?]] | ||