18,974
edits
(asterisks) |
(→L: Lithium) |
||
| Line 544: | Line 544: | ||
| | 2:45 | | | 2:45 | ||
| | [[Weezer]] | | | [[Weezer]] | ||
|- | |||
| | [[Weezer]] | |||
| | [[Lithium]] | |||
| | [[Nirvana]] | |||
| | [[Kurt Cobain]] | |||
| | [[2019]] | |||
| | | |||
| | | |||
| | | |||
|- | |- | ||
| | [[Rivers Cuomo]] | | | [[Rivers Cuomo]] | ||