19,460
edits
(Added more unheard/live only songs) |
(Added Q36 songs to date) |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
| | 3:12 (SAT)<br>3:15 (LiA) | | | 3:12 (SAT)<br>3:15 (LiA) | ||
| | [[Matt Sharp]] | | | [[Matt Sharp]] | ||
|- | |||
| | [[9th Configuration]] | |||
| bgcolor="aaffaa"|yes | |||
| | [[Matt Sharp]] | |||
| | 2019 | |||
| | ''[[Q36]]'' | |||
| | 5:59 | |||
| | [[Matt Sharp]] & The Rentals | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Line 292: | Line 300: | ||
| | 1:26 | | | 1:26 | ||
| | [[Matt Sharp]] | | | [[Matt Sharp]] | ||
|- | |||
| | [[Forgotten Astronaut]] | |||
| bgcolor="aaffaa"|yes | |||
| | [[Matt Sharp]] | |||
| | 2019 | |||
| | ''[[Q36]]'' | |||
| | 4:43 | |||
| | [[Matt Sharp]] & The Rentals | |||
|- | |- | ||
| | [[Friends of P.]] | | | [[Friends of P.]] | ||
| Line 980: | Line 996: | ||
| | 3:53 (SAT)<BR>3:37 (LiA) | | | 3:53 (SAT)<BR>3:37 (LiA) | ||
| | [[Matt Sharp]] | | | [[Matt Sharp]] | ||
|- | |||
| | [[Spaceships]] | |||
| bgcolor="aaffaa"|yes | |||
| | [[Matt Sharp]] | |||
| | 2019 | |||
| | ''[[Q36]]'' | |||
| | 4:18 | |||
| | [[Matt Sharp]] & The Rentals | |||
|- | |- | ||
| | [[Stardust]] | | | [[Stardust]] | ||