Jump to content

Category:The Red Album reviews: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 14: Line 14:
| |Not listed
| |Not listed
| |Tim Grierson
| |Tim Grierson
|-
| |[[Weezer (The Red Album) IGN record review|IGN]]
| |{{Rating-big|6.9|10}} (6.9/10)
| |[[June 3]], [[2008]]
| |"JR"
|-
|-
|}
|}
<noinclude>[[Category:Album review templates]]</noinclude>
<noinclude>[[Category:Album review templates]]</noinclude>