18,758
edits
(Updated page) |
(Added songs 1/2) |
||
| Line 112: | Line 112: | ||
| | | | | | ||
|- | |- | ||
| |[[Adventure]] | |||
| |Adventure 2@120.mp3 | |||
| |0:34 | |||
| |Demos--rejects | |||
| | | |||
| |[[January 2]], [[2021]] | |||
| | | |||
|- | |||
| |[[Erupt]] | |||
| |Erupt.mp3 | |||
| |0:33 | |||
| |Demos--rejects | |||
| | | |||
| |[[January 2]], [[2021]] | |||
| | | |||
|- | |||
| |[[Thigh Span]] | |||
| |Thigh Span @80.mp3 | |||
| |0:24 | |||
| |Demos--rejects | |||
| | | |||
| |[[January 2]], [[2021]] | |||
| | | |||
|- | |||
| |[[To Infect]] | |||
| |To Infect.mp3 | |||
| |0:30 | |||
| |Demos--rejects | |||
| | | |||
| |[[January 2]], [[2021]] | |||
| | | |||
|- | |||
| | | |||
| |Wind In Our Sails.mp3 | |||
| |0:26 | |||
| |Demos--rejects | |||
| | | |||
| |[[January 2]], [[2021]] | |||
| | | |||
|- | |||
| |[[You're Gonna Be a Star (Someday)]] | |||
| |You're Gonna Be a Star (Someday) 4 @128.mp3 | |||
| |0:15 | |||
| |Demos--rejects | |||
| |Melody from "[[Heart of Hearts]]" | |||
| |[[January 2]], [[2021]] | |||
| | | |||
|- | |||
| |[[Since You Came Around]] | | |[[Since You Came Around]] | ||
| |Since You Came Around 14.mp3 | | |Since You Came Around 14.mp3 | ||
| Line 3,811: | Line 3,860: | ||
| | | | | | ||
|- | |- | ||
| |[[What You Wanna Be]] | | bgcolor=#ffaaaa|[[What You Wanna Be]] | ||
| |What You Wanna Be 6.mp3 | | bgcolor=#ffaaaa|What You Wanna Be 6.mp3 | ||
| |2:50 | | bgcolor=#ffaaaa|2:50 | ||
| |The White Years | | bgcolor=#ffaaaa|The White Years | ||
| | | | bgcolor=#ffaaaa|Moved to ''[[Alone XI: The EWBAITE Years]]'' | ||
| |[[December 30]], [[2020]] | | bgcolor=#ffaaaa|[[December 30]], [[2020]] | ||
| | | | bgcolor=#ffaaaa|[[January 2]], [[2021]] | ||
|- | |- | ||
| | | | | | ||