Main Page: Difference between revisions
featured order
mNo edit summary |
(featured order) |
||
| Line 42: | Line 42: | ||
! | ! | ||
|- | |||
|style="color:#000;"| <div id="mp-dyk">{{Weezerpedia:Featured video}}</div> | |||
|- | |- | ||
|style="color:#000;"| <div id="mp-tfa">{{Weezerpedia:Featured article}}</div> | |style="color:#000;"| <div id="mp-tfa">{{Weezerpedia:Featured article}}</div> | ||
|- | |- | ||
|style="color:#000;"| <div id="mp-dyk">{{Weezerpedia:Featured song}}</div> | |style="color:#000;"| <div id="mp-dyk">{{Weezerpedia:Featured song}}</div> | ||