19,484
edits
(Lyrics, formatting tweaks, added known recordings table) |
(→Known recordings: additional entries) |
||
| Line 49: | Line 49: | ||
| bgcolor="aaffaa"|High Hopes | | bgcolor="aaffaa"|High Hopes | ||
| bgcolor="aaffaa"|<samp>High Hopes 3.mp3</samp> | | bgcolor="aaffaa"|<samp>High Hopes 3.mp3</samp> | ||
| bgcolor="aaffaa"|[[ | | bgcolor="aaffaa"|[[2015]] | ||
| bgcolor="aaffaa"| | | bgcolor="aaffaa"| | ||
| bgcolor="aaffaa"|0:19 | | bgcolor="aaffaa"|0:19 | ||
| bgcolor="aaffaa"|''[[Alone XII: The White Year]]'' | | bgcolor="aaffaa"|''[[Alone XII: The White Year]]'' | ||
| bgcolor="aaffaa"|Added to bundle [[December 13]], [[2020]] | | bgcolor="aaffaa"|Added to bundle [[December 13]], [[2020]] | ||
|- | |||
| bgcolor="aaffaa"|[[Rivers Cuomo]] | |||
| bgcolor="aaffaa"|Wild Animals | |||
| bgcolor="aaffaa"|<samp>Wild Animals 4.mp3</samp> | |||
| bgcolor="aaffaa"|[[2015]] | |||
| bgcolor="aaffaa"| | |||
| bgcolor="aaffaa"|0:19 | |||
| bgcolor="aaffaa"|''[[Alone XII: The White Year]]'' | |||
| bgcolor="aaffaa"|Added to bundle [[December 21]], [[2020]] | |||
|- | |||
| bgcolor="aaffaa"|[[Rivers Cuomo]] | |||
| bgcolor="aaffaa"|Wild Animals | |||
| bgcolor="aaffaa"|<samp>wild_animals_5_verse.mp3</samp> | |||
| bgcolor="aaffaa"|[[2015]] | |||
| bgcolor="aaffaa"| | |||
| bgcolor="aaffaa"|1:25 | |||
| bgcolor="aaffaa"|''[[Alone XII: The White Year]]'' | |||
| bgcolor="aaffaa"|Added to bundle [[December 21]], [[2020]]. Verses from "[[Rogue Wave]]" | |||
|- | |||
| bgcolor="cccccc"|[[Rivers Cuomo]] | |||
| bgcolor="cccccc"|Wild Animals | |||
| bgcolor="cccccc"|<samp>wild_animals_5_verse 1.mp3</samp> | |||
| bgcolor="cccccc"|[[2015]] | |||
| bgcolor="cccccc"| | |||
| bgcolor="cccccc"|1:25 | |||
| bgcolor="cccccc"|''[[Alone XII: The White Year]]'' | |||
| bgcolor="cccccc"|Duplicate of <samp>wild_animals_5_verse.mp3</samp> | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
==Audio== | ==Audio== | ||
<youtube>BpOvIk8fqYk</youtube> | <youtube>BpOvIk8fqYk</youtube> | ||