18,908
edits
m (known recordings category) |
(→Known recordings: Forgot one) |
||
| Line 74: | Line 74: | ||
| bgcolor="aaffaa"|''[[Alone IX: The Make Believe Years]]'' | | bgcolor="aaffaa"|''[[Alone IX: The Make Believe Years]]'' | ||
| bgcolor="aaffaa"| | | bgcolor="aaffaa"| | ||
|- | |||
| bgcolor="aaffaa"|[[Rivers Cuomo]] | |||
| bgcolor="aaffaa"|[[Love Is the Answer]] | |||
| bgcolor="aaffaa"|<samp>07 622 Love is the Answer.mp3</samp> | |||
| bgcolor="aaffaa"|[[July 20]], [[2004]] | |||
| bgcolor="aaffaa"|S.I.R. Rehearsal Studios, Los Angeles, CA | |||
| bgcolor="aaffaa"|6:24 | |||
| bgcolor="aaffaa"|''[[Alone IX: The Make Believe Years]]'' | |||
| bgcolor="aaffaa"|Intro to "[[Love Is the Answer]]" | |||
|- | |- | ||
| Line 95: | Line 105: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
==Audio== | ==Audio== | ||
<youtube>fct-L6dAV9Q</youtube> | <youtube>fct-L6dAV9Q</youtube> | ||